Het programma

vrijdag 23 augustus

Binnenhaven – ArenaDoorlopend programma naast Arena
10:00-13:00Oefenen & ZwemdriedaagseOptimists on tour & Waterskiën
13:00-13:15Opening door De SchoenfabriekOptimists on tour & Waterskiën
13:15-13:45Mokums Kampioenschap Bommetje 14 –Optimists on tour & Waterskiën
13:45-14:45Vrij zwemmenOptimists on tour & Waterskiën
14:45-15:15Mokums Kampioenschap Bommetje 14 –Optimists on tour & Waterskiën
15:15-16:15Vrij zwemmenOptimists on tour & Waterskiën
16:15-16:45X Diving – voorronde AWS Cup 16+Optimists on tour & Waterskiën
16:45-17:45Vrij zwemmenOptimists on tour & Waterskiën
17:45-18:15Mokums Kampioenschap Bommetje 14 +Optimists on tour & Waterskiën
18:15-20:00Vrij zwemmen, eten & muziek
door Zonnebloem
Optimists on tour & Waterskiën
20:00-20:30X Diving – voorronde AWS Cup 16+Optimists on tour & Waterskiën
20:45-21:00Slotspektakel Parel d’ Amour doorAccu.
21:00-23:00Muziek door The Phantom Four in de Club de Ville

Zaterdag 24 augustus

Binnenhaven – ArenaDoorlopend programma naast ArenaHaven Scheepsvaartmuseum
10:00-13:00Oefenen & ZwemdriedaagseOptimists on tour & Waterskiën
13:00-13:15Opening door De SchoenfabriekOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
13:15-13:45X Diving – voorronde AWS CupOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
13:45-14:15BeachwaterpoloOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
14:15-15:15Vrij zwemmenOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
15:15-15:45Mokums Kampioenschap Bommetje 14 –Optimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
15:45-16:45Vrij zwemmenOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
16:45-17:15X Diving – voorronde AWS CupOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
17:30-18:00 Mokums Kampioenschap Bommetje 14 +Optimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
18:00-19:30Vrij zwemmen, eten & muziek door
The Electric Motor Combo
Optimists on tour & Waterskiën
19:30-20:00De ScheepskistenraceOptimists on tour & Waterskiën
20:00-20:30De Scheepskistenrace
20:45-21:00Slotspektakel Parel d’ Amour door Accu
21:00-23:00 Muziek door Baldo Verdu y Su Tonto Malembe in de
Club de Ville

Zondag 25 augustus

Binnenhaven – ArenaDoorlopend programma naast ArenaHaven Scheepsvaartmuseum
10:00- 13:00Oefenen & ZwemdriedaagseOptimists on tour & Waterskiën
13:00-13:15Opening door De SchoenfabriekOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
13:15-13:45BeachwaterpoloOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
13:45-14:45Vrij zwemmenOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
14:45-15:15Mokums Kampioenschap Bommetje 14 –Optimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
15:15-16:15Vrij zwemmenOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
16:15-16:30Synchroonzwemmen Optimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
16:30-17:00Mokums Kampioenschap Bommetje 14 +Optimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
17:00-18:00 Vrij zwemmenOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
18:00-18:30X Diving – voorronde AWS CupOptimists on tour & WaterskiënRadiografisch bestuurbare bootjes
18:30-19:30Vrij zwemmen, eten & muziek door 4Tuoze MatrozeOptimists on tour & Waterskiën
19:30-20:30Finale X-Diving AWS Cup
20:45-21:00Slotspektakel Parel d’ Amour door Accu
21:00-23:00 Muziek door Parhasard in de Club de Ville